fbpx

Hakkımızda

Kolan Tüp Bebek Merkezleri “Umuda Yolculuğunuz Burada Başlıyor.”

Kolan Tüp Bebek Merkezleri; bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin adım adım yanında…

Türkiye’de ki ilk tüp bebek merkezlerinden birinin kurucularından, 20 yıla yakın süre boyunca görev yaptığı tüm hastanelerde ortaya koyduğu başarılar ile tanınan Prof. Dr. Kadir Savan yönetimindeki Kolan Tüp Bebek Merkezlerinde siz saygıdeğer anne baba adaylarına hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kolan Tüp Bebek Merkezlerinde, uzman ve tecrübeli klinik kadromuz, laboratuvar deneyimi yüksek embriyologlardan oluşan embriyoloji ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Uluslararası standartlardaki embriyoloji laboratuvarlarımızda Beylikdüzü, Şişli ve Kıbrıs olmak üzere üç ayrı merkezimizde bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin mutlu sona ulaşması için emek veriyoruz. Öncelikle gebeliğe engel olan ya da gebelik sırasında oluşan sorunların neden kaynaklandığını araştırıyoruz. Sonrasında kişiye özel belirlediğimiz tedavi seçeneklerini; teknolojinin tüm olanaklarını en verimli şekilde kullanarak, her aşamada hastalarımızı bilgilendirme eşliğinde uyguluyoruz. Tüp bebek merkezlerimizde gelişen embriyoları, transfer işlemine kadar günlük olarak değerlendiriyor ve kontrol altında tutuyoruz. Kullandığımız özel mikroskoplar sayesinde en iyi sperm ve embriyoların seçimine olanak sağlıyoruz. 24 saat alarm sistemi ile denetim altında olan embriyoloji laboratuvarlarımızda modern teknolojiye sahip cihazlar ve deneyimli ekibimizle yüksek kalitede embriyo oluşumu için gerekli olan tüm koşulları oluşturuyoruz. Anne baba adaylarımızın bu süreci en rahat ve huzurlu şekilde geçirmelerini ön planda tutan bir anlayış ile bilimsel gerçeklerden sapmadan hedefe ulaşmaya çalışıyoruz. Hedefimiz; Koşulsuz hasta memnuniyeti ile hizmet verirken, hasta psikolojisini en önde tutarak; multidsipliner bir yönetim anlayışı ile uluslararası düzeyde yüksek gebelik başarısı sağlamaktır.

ŞİŞLİ KOLAN HASTANESİ
Tüp Bebek Merkezi

Misyonumuz

Tecrübeli bir ekip ve teknolojik donanımlar ile uluslararası standartlarda, hasta memnuniyeti odaklı infertilite tedavisi hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Uluslararası kalite standartlarında ve %100 hasta memnuniyeti odaklı, açık, dürüst, bilimsel ve yüksek başarı oranlarını hedefleyen, güncel bilimsel gelişmelerle uyumlu infertilite tedavi yaklaşımlarıyla alanında önde gelen tüp bebek merkezlerinden biri olmak.

Merkezlerimiz

Tüp Bebek merkezlerimizde klinik ve laboratuvar hizmetlerinin ayrı katlarda konumlandırıldığı yapısıyla hasta işlem akışlarının düzenli ve hasta memnuniyeti odaklı işleyişi bakımından ideal bir yapıya sahiptir. Eğitimli ve güler yüzlü personeli ile hastalarımızın tedavi sürecinde doğru yönlendirilmesi, bilgilendirilmesi, tüm işlemlerinin düzenli ve minimum bekleme süresiyle işleyişi bakımından hassas bir sisteme sahiptir. Yasal düzenlemelere ve bilimsel standartlara uyumlu olarak dizayn edilmiş bina ve çevre şartları, operasyon odaları ve laboratuvarı ile embriyo kültürü gibi oldukça hassas süreçleri içeren tüp bebek tedavisi için ideal şartlara sahiptir. Merkezimizde, hepsi alanlarında uzman bir kadro ile bilimsel gelişmelerle uyumlu tanı ve tedavi yöntemleri, teknolojiyle uyumlu altyapı, donanım ve cihazların kullanımıyla ve her bir hastaya özel yaklaşımla uygulanmaktadır.

Ekibimiz

Merkezlerimiz, 20 seneyi aşkın süredir bu alanda çalışan, Türkiye’de ki ilk tüp bebek merkezlerinden birinin kurucusu olan ve hem devlet hem de özel sektörde başarılı çalışmalarıyla tanınan, kadın doğum ve infertilite alanında binlerce vakalık deneyimiyle ve bilimsel çalışmalarıyla Türkiye’nin önde gelen uzmanlarından olan Prof. Dr. Kadir Savan yönetiminde faaliyet göstermektedir.

Laboratuvarlarımızda, Şişli lokasyonumuzda, bu alanda uzun süre deneyimi olan ve bu sürede androloji ve embriyoloji laboratuvar uygulamalarının tamamında aktif olarak görev yaptığı binlerce hastalık deneyimine ek olarak, laboratuvar kalite kontrolü ve akreditasyonu konusunda da (ISO15189) uzman sertifikalı Embriyolog Zafer Atayurt ve Beylikdüzü lokasyonumuzda deneyimli Embriyolog Arife Kunt eşliğinde faaliyet göstermektedir. Laboratuvarlarımız, çalışanlarının tamamı Sağlık Bakanlığı sertifikalı embriyolog olan nadir laboratuvarlardandır.